Hakkımızda

Dürüstlük. Bütünlük. Savunuculuk.

2012 yılında İstanbul’da Veysel KELEŞ tarafından kurulan AGAH Hukuk Bürosu, kurulduğu günden itibaren istikrarlı olarak gelişerek alanında uzmanlaşmış ve saygın hukuk bürolarından biri haline gelmiştir.

Bugün, geniş bir çerçevede hukuk hizmeti veren AGAH Hukuk Bürosu, davaları en verimli şekilde çözüme ulaştırmak amacıyla, çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış departmanlara ayrılarak teşkilatlanmıştır.

AGAH Hukuk Bürosu, sunduğu hukuki hizmetlerle müvekkillerine özenli ve en yüksek kalitede hizmet sunulmasını hedefler. AGAH Hukuk Bürosu, müvekkillerinin ihtiyaçlarını karşılamak ve kaliteli hizmetin sürekliliğini sağlamak amacıyla güncel hukuki gelişmeleri yakından takip etmekte; böylece yalnızca mevcut sorunlara çözüm üretmekle kalmayıp sorunları ortaya çıkmadan engellemeyi de amaçlamaktadır.

Hizmet Veren Avukatlarımızla Tanışın.

Agah Hukuk Büromuzda avukatlarımız, müşterilerimizin hedeflerine ulaşmak ve onlar için önemli olan şeyleri korumak için yorulmadan çalışır.

Av. Veysel KELEŞ

Kurucu

Av. Murathan KÜÇÜKALİ

Genel Müdür

Av. Mücahit Arduç

Danışman
İcra Bürosu

Av. Ramazan SALUK

Danışman
Tahkim Bürosu

Av. Meliha Zeynep AYDIN

Şef
İcra Bürosu

Çözüm ekibimizi sorunlarınıza ulaştırıyoruz. Savunmanızı, her adımda tartışmaları öngörmenin belirgin stratejik avantajıyla inşa ediyoruz.

HUKUK BÜROMUZ

Merkezefendi Mah. Mevlana Cad. Tercüman Sitesi A5 Blok D:8 - D:11 Zeytinburnu / İstanbul

BİZİ TAKİP EDİN

© Agah Hukuk Bürosu resmi web sitesidir. Her hakkı saklıdır.